Menu

  O nás

  O nás

   

  Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu. Osobně jsme navštívili mnoho destinací a pobytových míst. Projeli jsme stovky hotelů po celém světě. Dobře se orientujeme na trhu, takže můžeme kvalifikovaně pomoct s výběrem toho nejlepšího pro vás. Umíme připravit pro každého tu nejlepší dovolenou na míru.

  Najdete u nás soustředěnou nabídku spolehlivých cestovních kanceláří nejen českých. Zastupujeme také německé a slovenské CK. Se všemi máme řádně uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení. Nabízíme pouze plně pojištěné zájezdy za stejné ceny jako pořádající cestovní kanceláře, a to včetně slev a věrnostních programů.

   

  Garantujeme stejné ceny jako přímo cestovní kancelář, která pobyt organizuje. Ušetříte čas strávený návštěvami jednotlivých cestovních kanceláří a prohledáváním webů. U nás dostanete všechny nabídky a informace najednou. Neupřednostňujeme žádnou z našich partnerských CK, vždy se snažíme nabídnout takový zájezd, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Navíc u nás u nás ušetříte na pojistném, které nabízíme výrazně levněji a přitom s výrazně vyšším plněním oproti většině pořádajících CK a zpravidla i než přímo v dané pojišťovně.

  Oproti jiným CK nabízíme individuální přístup ke klientovi – poradíme, hlídáme zvláštní nabídky a „last minute" – vy řeknete, kdy a kam chcete jet, jakou máte o své dovolené představu a my vás poté kontaktujeme s nejvýhodnější nabídkou. Navíc ke každé smlouvě na letecký zájezd, kterou sepíšete přímo v naší CA, obdržíte od nás jako pozornost malý dárek.

  Nabízíme široký výběr pobytových a poznávacích zájezdů do celého světa. V nabídce máme pobyty u moře i domácí rekreace, ubytování všech kategorií. Doprava je možná vlastní, autobusem, letecky s odlety z Brna, Prahy, Ostravy, Pardubic i Bratislavy a Vídně nebo i dalších letišť v ČR a okolních zemích.

  Najdete u nás dovolenou a last minute do nejoblíbenějších destinací - Chorvatsko, Itálie, Řecko pevnina i ostrovy - Rhodos, Kos, Kréta, Zakyntos, Korfu, Thassos, Lesbos, Lefkada, Kefalonie, Karpathos, Santorini, Kalymnos, Mykonos, Naxos...., Kypr severní i jižní, Španělsko - oblasti Costa Brava, Costa del Maresme, Costa del Sol - Andalusie i španělské ostrovy - Kanárské ostrovy, Mallorca, Menorca, Ibiza..., Turecko, Bulharsko, Egypt, Tunisko, Maroko, Portugalsko.... Nabízíme také exotické destinace  - Omán, Bahrajn, Dominikánská republika, Kuba, Vietnam, SAE, Zanzibar, Thajsko, Brazíle, Mexiko, Seychely, Srí Lanka, USA...

  Máme širokou nabídku pobytů v lázeňských – na pár dnů nebo týdenní, různé balíčky, vyberete si podle vašich požadavků. Specialitou jsou lázeňské pobyty v Luhačovicích, které nabízíme za ceny pultové. 

  Zajišťujeme také ubytování v Praze a Vídni, v hotelech všech kategorií a to za ceny pultové nebo ceny ještě nižší než přímo na hotelu.